Kamu Kurumları

Kamu kurumları gerek çalışanları gerekse de misafirleri ile temizlik operasyonları için oldukça önemli noktalardır. Temizlik şirketlerine ve tedarikçilere eksiksiz ürünleri, dispenserleri ve satış destek araçları serisi sunuyoruz. Ürettiğimiz her şey, sizin ve müşterilerinizin, her iş ortamında yer alan temel temizlik işlerini hızla bitirmesine yardımcı olmak içindir. Bu sayede, herkes kendi işi için en önemli olan şeylere daha çok zaman ayırabilir.

Sağlık Hizmetleri

Her sağlık hizmeti tesisi hastalarının yaşam kalitesini geliştirmeye adanmıştır. Bizim el temizliği sistemlerimiz özellikle hasta bakıcılara yöneliktir ve enfeksiyon riskini yok etmek için geliştirilmiştir. Böylece iş arkadaşlarınız kendileri için en üst düzeyde hijyeni korur ve gerçekten önemli olana – hasta bakımında mükemmel standartlara- odaklanır. Ekibinize, hastalarınıza ve tesisinize daha fazla ilgi göstermenize nasıl yardımcı olabiliriz?

Halka Açık Alanlar

İster tesis yöneticisi, ister temizlik ekibinin bir üyesi olun, hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak istiyoruz. Temizlik şirketlerine ve tedarikçilere eksiksiz temizlik ürünleri, dispenserleri ve satış destek araçları serisi sunuyoruz. Ürettiğimiz her şey, sizin ve müşterilerinizin, her iş ortamında yer alan temel temizlik işlerini hızla bitirmesine yardımcı olmak içindir. Bu sayede, herkes kendi işi için en önemli olan şeylere daha çok zaman ayırabilir.

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Konuklarınızı ve müşterilerinizi memnun etmek – ki böylece tekrar gelmek isterler – başarınızın anahtarıdır. Onların beklentilerini karşılamaya ve aşmaya yardımcı olmak için, işinize özel ürünler geliştiriyoruz. Ürünlerimiz, fikirlerimiz ve uzmanlığımız günlük mutfak, lavabo alanı ve yemek salonu ihtiyaçlarınızla hızla ilgilenmenize yardımcı olur. Bu sayede, en önemli olan şey, yani müşterilerinizi mutlu etmeye çalışmak için daha çok zamanınız olacak.

Üniversiteler

Öğrencilerinize ve çalışanlarınıza her gün zinde, temiz ve rahat bir mekanda eğitim sunun. Kişisel hijyen, yüzey temizleme ve dezenfekte etme ürünlerimiz, ekibinizin detaylı temizliği çabuk yapmasını sağlayarak onların misafirlerinize kendilerini evlerinde hissettirmeleri için ayıracakları zamanı arttırmalarına yardımcı olur.

Özel Okullar

İster küçük ister büyük bir eğitim tesisiniz olsun, ürünlerimiz size ihtiyacınız olanı sunar. Bütün gençler zamanının çoğunu okullarında geçiriyor. Bu nedenle okulda hijyenin çok önemli olduğunu biliyoruz. Okuldaki doğru hijyen, öğrencilerinizle ilgilendiğinizi gösterir. Ayrıca hastalık kaynaklı izinlerin azalmasını sağlar. Sizin için önerilerimiz sıradışı bir lavabo alanı yaratmak için olan ihtiyaçlarınızdan, kantininiz için pratik çözümlere kadar uzanır. Kurum içinde yiyecek-içecek servisi söz konusu ise, bu alanda da hijyen beklentinize yardımcı olabiliriz.

Oteller

Misafirlerinize her gün zinde, temiz ve rahat bir konaklama sunun. Kişisel hijyen, yüzey temizleme ve dezenfekte etme ürünlerimiz, ekibinizin detaylı temizliği çabuk yapmasını sağlayarak onların misafirlerinize kendilerini evlerinde hissettirmeleri için ayıracakları zamanı arttırmalarına yardımcı olur.

Ofisler

İster küçük ister büyük bir ofis binanız olsun, ürünlerimiz size ihtiyacınız olanı sunar. Hepimiz zamanımızın çoğunu işyerinde geçiriyoruz bu nedenle işte hijyenin çok önemli olduğunu biliyoruz. İşteki doğru hijyen, çalışanlarınızla ilgilendiğinizi gösterir. Ayrıca hastalık kaynaklı izinlerin azalmasını sağlar. Sizin için önerilerimiz sıradışı bir lavabo alanı yaratmak için olan ihtiyaçlarınızdan, kantininiz için pratik çözümlere kadar uzanır. Kurum içinde yiyecek-içecek servisi söz konusu ise, bu alanda da hijyen beklentinize yardımcı olabiliriz.