stah logo

STAH Hakkında

STAH, dinamik ve yenilikçi ruhuyla geleceğin teknolojilerini kaliteden ödün vermeden üreten her marka ile yurt içinde ve yurt dışında işbirliği yapan, inovatif bir ekibin gelenekselci markasıdır. Dünyanın lider konumunda faaliyet gösteren markaların en iyi ürünlerini, Türkiye’de pazarla buluşturmayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı, çözüm üreten ekibiyle ülkenin her noktasında hizmet vermektedir. İthalat ve ihracat süreçlerini titizlikle yürütmekte, global dünyanın bir parçası olmak için çalışmaktadır.

İsmine anlamını, logosuna renklerini veren STAH ; yeryüzünde ki 4 element Su, Toprak, Ateş ve Havanın baş harflerinin birleşmesiyle oluşmuştur.

Ayrıca aşağıda yer alan bu 4 elementin özellikleri şirketimizin misyonunu da belirlemiştir.

Su; özgürdür,kuvvetlidir ve güçlüdür. Su çağlamaya, kükremeye başladı mı, suyun karşısında durmayıp sadece onun gücünden faydalanılır. Su herhangi bir dış etki karşısında bir bütün halinde tepki verir. En sağlam ve en katı şeyler bile suyun gücüne dayanamaz. Su arındırır, su temizler, su yaşatır, su canlılar için olmazsa olmazdır.

Toprak; üzerine atılan tohuma cevap verir, onu filizlendirir, büyütür. Toprak berekettir. Toprak verendir.

Ateş; her şeyden önce çevresine etkide bulunan bir güç kaynağıdır. Doğal bir ışık ve ısı kaynağıdır. Karanlığı aydınlatır.

Hava; bütün canlı varlıkların yaşamlarını sürdürebilmesi için gerekli olandır. Hava insan nefesinin ana unsurudur. Almak ve vermek zorundadır.

TORK Hakkında

Tork markası müşterilerine restoranlardan hastanelere, ofislerden okullara ve fabrikalara kadar, profesyonel hijyen ürünleri ve servisleri sunmaktadır. Ürünlerimiz kağıt havlular, tuvalet kağıtları, sabunlar, peçeteler, nonwoven temizlik bezleri ve bunların kullanımı için özel dizayn edilmiş dispenserlerden oluşmaktadır. Tork, hijyen, fonksiyonel tasarım ve sürdürülebilirlik alanlarındaki uzmanlığı sayesinde dünyada pazar lideri olmuştur. Tork, SCA’nın küresel bir markası olup, dünyada 100’ün üstünde ülkede çatısı bulunmaktadır.

ECZACIBAŞI PROFESYONEL Hakkında

Eczacıbaşı Profesyonel, dünyaya ve değişime açık, girişimcilik ruhuna sahip uzman markaları ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde, ev dışı tüketim noktalarının temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayan, Türkiye’nin lider markalarındandır.

Ham madde temini, üretim süreci, ürünün içeriği ve kullanımının çevrede minimum iz bırakmasını amaçlayan Eczacıbaşı Profesyonel ve sürdürülebilirliği odak noktasında tutar. Endüstriyel temizlik sektöründe, gelecek nesilleri tehlike altında bırakmadan Pazar ihtiyaçlarını etkin olarak karşılamak, temel hedefleri arasındadır.