Her sağlık hizmeti tesisi hastalarının yaşam kalitesini geliştirmeye adanmıştır. Bizim el temizliği sistemlerimiz özellikle hasta bakıcılara yöneliktir ve enfeksiyon riskini yok etmek için geliştirilmiştir. Böylece iş arkadaşlarınız kendileri için en üst düzeyde hijyeni korur ve gerçekten önemli olana – hasta bakımında mükemmel standartlara- odaklanır. Ekibinize, hastalarınıza ve tesisinize daha fazla ilgi göstermenize nasıl yardımcı olabiliriz?

Hasta bakımınıza yardımcı olmak ve hasta bakıcılar ile ziyaretçilerin hijyenini korumak için, el ve yüzey hijyeni üzerine ürünlerden oluşan tam bir seri sunuyoruz. Cilde dost sabunlarımız, çok amaçlı yumuşak kağıt havlularımız, etkili dezenfektanlar ve nemlendirici kremlerimiz hasta odasındaki her anınız için ideal çözümlerdir. Ve kolayca ulaşabileceğiniz modern, hijyenik dispenserler uyumlu çalışmayı sağlar ve enfeksiyonlar önlenir.

Sağlık tesislerindeki hijyen standartları ile bir evin özgürlüğünü bir araya getirebilirsiniz. Hassas bakım gereken hastalar için size destek olmak adına – ve enfeksiyonların yayılmasını durdurmak için – el hijyeninin en gerekli noktalarını belirlemede size yardımcı olabiliriz. Sık sık el yıkayanlar için yumuşak kağıt havlu ve cilt bakımı ürünlerinden oluşan tam ürün serimize göz atın. Ve doğru hijyeni yeni tasarımlarla destekleyen, temizlemesi kolay, güvenli ve hijyenik kullanım için kilit sistemli çarpıcı dispenserlerimize bakın.

Ameliyat öncesinde ve sonrasında hijyene özel ilgi gösterilmelidir. Ameliyathane lavabosu standartları sorgulanamaz biçimde katıdır ve enfeksiyonu önlemek için bu gereklidir. El hijyeni tavsiyelerimiz, – hasta bakıcıların ellerine hiç bir zarar vermeden, en üst seviyedeki standartları karşılar ve mevcut ameliyathane lavabosu protokolleri ile uyumludur. Ürünlerimiz hem mikroplara karşı dayanıklıdır hem de cildi korumaya da yardımcı olur. Ellerini sürekli yıkamak ya da dezenfekte etmek zorunda olan hasta bakıcılar doğru bir cilt bakımının ne kadar önemli olduğunu bilirler.

Muayene odaları yoğun yerlerdir. Her yeni hasta, yeni hasta bakıcı ve temas edilecek her bir yeni yüzey ile, hastane enfeksiyonu riski artar. Tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında her hastanın hijyenini korumak enfeksiyonun yayılmasını durduran tek yoldur. Sık sık el yıkayanlar, yumuşak ama etkili cilt koruma formüllerimizin ve yumuşak el havlularımızın değerini iyi biliyorlar. Alanın kısıtlı olduğu bu ortamlarda dispenserlerimiz, uyumluluğu özendirecek biçimde derli topludur ve kullanması kolaydır.

Genel alan tuvaletlerinde doğru hijyen standartlarını korumak az bakım gerektiren hijyen sistemleri ile daha kolaydır. Hızla değiştirilebilen içerik ürünleri ve yüksek kaliteli dispenserler ile, daha çok sayıda ziyaretçi için doğru hijyeni sağlayabilir ve tasarruf edeceğiniz işgücünü daha kritik işlerde kullanabilirsiniz . Damlamaları hızla silmek, elleri kurulamak ve israfı azaltmak için her seferde tek yaprak veren, çok amaçlı kağıt havlularımızı kullanın.

El yıkama istasyonlarımız el hijyeni uygunluğunu kolaylaştırmak için donatılmıştır. Hasta bakıcılar, hastanın yanındayken bile el hijyeni gerektiği her an ürünlerimizden tam destek alır. Ellerini sık sık yıkaması gereken personel yumuşak formüllü sabun ürünlerimizi takdir eder. Köpük ve sıvı sabunlarımız elleri etkin ama nazik biçimde temizler, dezenfekte eder ve nemlendirir. Yumuşak kağıt el havluları elleri tahriş etmeden kurular. Ergonomik, her seferde tek yaprak veren el havlusu dispenserlerimiz ve sızdırmaz içerik ürünlü sabun dispenserlerimiz hijyeni korur ve hastane enfeksiyonunu önler.